

W środę 29 października najmłodsi uczniowie naszej szkoły stali się czytelnikami biblioteki szkolnej. Dzieci poznały zasady wypożyczania książek oraz postępowania z nimi. Z uwagą wysłuchały wierszyków o książkach, z ciekawością też obejrzały zaproponowane im tytuły
18 listopada 2025 r.
„Nasz Klasowy Skansen - ocalić od zapomnienia”- projekt edukacyjny w klasie 3a- w jaki sposób mieszkańcy wsi radzili sobie w czasach, kiedy nie było elektryczności? Podczas zajęć uczniowie prezentowali rownież przyniesione przez siebie
18 listopada 2025 r.
I Mistrzostwa Rummikub we Włocławku! Nie mogliśmy przegapić takiej okazji i nie wziąć udziału w I Mistrzostwach Rummikub, które zorganizowało II LO im. Mikołaja Kopernika we Włocławku w sobotę 25 października. Impreza była bardzo wymagająca (kilka godzin, wiele rund gry), ale
18 listopada 2025 r.
"Moc witamin" Uczniowie klasy 3B pracowali metodą projektu - samodzielnie wyszukiwali w Internecie informacje na temat witamin, najważniejsze z nich umieścili na kartach pracy, a następnie w mniejszych grupach, korzystając z przygotowanych wcześniej materiałów, wykonali
18 listopada 2025 r.
Nauka poprzez zabawę w Młynie Wiedzy - dzieci z
18 listopada 2025 r.
23 października klasy IV a, IV b, V a, V b oraz VI a wzięły udział w projekcie edukacyjnym KinoSzkoła. Temat spotkania: Dlaczego warto się uczyć? Po prelekcji uczniowie obejrzeli film pt. "Kosmiczna
18 listopada 2025 r.
Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego „Jesień oczami dziecka”: Marcel Szajgicki, kl. Ia Szymon Belczyński, kl. II b Nela Sztuczka, kl. III b Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom
18 listopada 2025 r.
Ekspresja twórcza w klasach młodszych - Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesień oczami dziecka” (eliminacje
18 listopada 2025 r.
17.10.2025 r. w Brzeskim Centrum Kultury i Historii "Wahadło" w Brześciu Kujawskim odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy oświaty z rejonu włocławskiego.
18 listopada 2025 r.
Obserwacja przyrody - spacer po okolicy, zbieranie darów natury to pierwsze zadanie projektowe zrealizowane przez uczniów z klasy 1a i 1b w ramach projektu - KLASA W
18 listopada 2025 r.